Jak wyeksponować piękne zdjęcie?

Odkąd pojawiły się aparaty cyfrowe, to większość zdjęć ma się zgrane na dysku. Z tego te najciekawsze zostają wydrukowane. Niektóre są tak szczególne i piękne, że chce się je wyeksponować. Umieszczenie ich w albumie nie umożliwia tego. Daje to jedynie możliwość wygodnego przeglądania ich w dowolnym czasie. Lepiej je umieścić za ramką. Nie jest to jednak jedyna możliwość wyeksponowania ich.

Obrazek w ramce czy obraz na ścianie?

Trzymanie ich na widoku ma służyć temu, by można było stale na nie patrzeć i cieszyć się nimi. W ładnej ramce każde z nich jest też ozdobą mieszkania. Często stawia się kilka takich zdjęć w ramkach blisko siebie, tworząc pewnego rodzaju kompozycję. Patrzenie na taki kącik i oglądanie poszczególnych fotografii poprawia humor. Większy efekt będzie, jeśli powiesi się je na ścianie. Mogą być one w niedużych rozmiarach, wtedy umieszcza się kilka takich zdjęć blisko siebie, z reguły w podobnych ramkach. Jednak takie, które lubi się najbardziej, najlepiej mieć w większym rozmiarze. W ramie albo antyramie będą ozdobą mieszkania. Efekt oddziaływania będzie wtedy większy. Jeśli przedstawiają one coś miłego sercu, to jeszcze bardziej podziałają pozytywnie na samopoczucie.

Zdjęcie drukowane na płótnie

Jeśli chce się uczynić obraz z fotografii, to najlepiej jest wydrukować je na płótnie. Lepiej będzie to się wtedy prezentować i uzyska się efekt tradycyjnego obrazu. Polecane jest to szczególnie do klasycznych motywów oraz klasycznych wnętrz. Zawsze jednak tak będzie bardziej elegancko i przyjemniej będzie na obraz patrzeć. Jeśli chce się mieć widok z kwiatami, to naturalnie pojawia się myśli, że musi być on na płótnie. Jeśli jednak miałoby to być coś bardziej oryginalnego, to też aranżacja wnętrza tylko na takim wyborze zyska. Można np. na zdjęcia na płótnie z – www.galeriadruku.com.pl, wybrać coś w powiększeniu. Osoby, które bawią się fotografią, często robią tego rodzaju zdjęcia i potrafią być one bardzo interesujące. Zawsze będą oryginalne. Jeśli fotografia została zmodyfikowana w programie graficznym, by powstało coś niezwykłego, to też efekt ten zasługuje na ukazanie go na płótnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?