Pamiątka na lata

W całym roku jest wiele okazji do obdarowywania prezentami rodziny i przyjaciół. Święta, urodziny, imieniny, czy bardziej podniosłe uroczystości, np. ślub. Zdarzają się również sytuacje, w których należy w jakiś sposób docenić partnerów biznesowych. Wiele osób zastanawia się jaki upominek podarować wybranej osobie. Niektórzy decydują się na tradycyjne czekoladki, czy bukiet kwiatów. Inni poszukują bardziej ekstrawaganckich pomysłów, np. skok na bungee albo nietypowy kurs. Wśród pomysłów, które zawsze dobrze się sprawdzają, jest dobry alkohol.

Kiedy decyzja zapadła, butelka alkoholu została zakupiona, pojawia się pytanie o formę przekazania upominku. Zarówno większe jak i mniejsze okazje wymagają odpowiedniego opakowania prezentu. Czasem, np. z okazji ślubu, alkohol może zostać zapakowany w bardzo eleganckie i wyszukane opakowanie, które nada dodatkową wartość podarunkowi. Chcąc sprawić, aby obdarowany poczuł się naprawdę wyjątkowo, można też pokusić się o specjalną dedykację bezpośrednio na opakowaniu. Personalizacja prezentów stała się w ostatnim czasie bardziej popularna, jednak nadal stanowi doskonały sposób na upamiętnienie ważnych, wartych zapamiętania chwil.

Zdarzają się jednak i mniej oficjalne uroczystości, na które także wybrać się można z butelką wina, czy innego alkoholu. W każdym przypadku odpowiednią formą zapakowania takiego prezentu będą skrzynki na wino, czy też inny alkohol.

Cała gama drewnianych skrzynek na alkohol – klasycznych, eleganckich i wyjątkowych jednocześnie, pozwoli wybrać idealne opakowanie na każdą okazję. Stworzone z materiałów wysokiej jakości, ręcznie zdobione, niepowtarzalne. Takie opakowanie alkoholu sprawi radość najbardziej nawet wymagającym osobom.
Współpraca z wybranymi partnerami biznesowymi zakończona podarowaniem alkoholu w niezwykłym opakowaniu sprawi, że zostaniemy dodatkowo zapamiętani i docenieni. Po opróżnieniu, skrzynka może również zostać wykorzystana jako element dekoracyjny, np. w biurze, stanowiąc dodatkową reklamę i podziękowanie za współpracę.

Ciekawym pomysłem i urozmaiceniem, nawet dla osoby, która została już kiedyś obdarowana butelką alkoholu w drewnianej skrzynce, jest dobranie do takiego prezentu np. cygara, albo dobrej kawy. Dołączenie niewielkiego pudełka pysznych czekoladek do zapakowanego w skrzynkę dobrego wina sprawi dodatkową niespodziankę.Tak szczególny prezent, zwłaszcza ozdobiony grawerem z indywidualną dedykacją, z całą pewnością pozostanie piękną pamiątką i wspomnieniem na długie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?