Dobre miejsca dla wesela w Krakowie

Każdy człowiek z pewnością chociaż raz w swoim życiu przebywał w hotelu, w którym nie do końca czuł się dobrze. Prawdą jest, że znalezienie dobrego hotelu, z odpowiednim zapleczem gastronomicznym oraz wysokim standardem sypialnianym jest bardzo trudne. Nic więc w tym dziwnego, że i znalezienie odpowiedniego miejsca do organizacji wesela jest niełatwą sprawą, gdyż na przykład nie każdy hotel posiada odpowiedniej wielkości salę. Na szczęście, jeśli planują Państwo wesele w okolicach Krakowa to istnieje dobre miejsce do organizacji takiej imprezy. Mowa tutaj o hotelu Witek, o którym więcej dowiecie się w kolejnych akapitach.

Panna młoda patrzy przez Okno

Największe zalety Hotelu Witek

Hotel Witek położony jest na zachodnich krańcach miasta, oferując przy tym łatwy i atrakcyjny dostęp do największych atrakcji turystycznych oraz centrum Krakowa. Nieopodal znajduje się lotnisko Kraków Balice oraz drogi wylotowe z miasta – austostrada A4, a także droga krajowa nr 79, jednak w odległości wystarczającej, aby wokół hotelu panowała cisza i spokój. Nasz obiekt posiada obszerny parking dla wszystkich gości, oferujący aż 350 stanowisk parkingowych co jest idealną ilością, jeśli ktoś chce wyprawić tutaj jakąś imprezę. Wesela Kraków dzięki nam nabierają zupełnie innego znaczenia. Najważniejsze co nas wyróżnia to:

  • 140 miejsc noclegowych w niezwykle komfortowych pokojach,
  • dobra lokalizacja,
  • wysokiej jakości, smaczna restauracja,
  • urokliwy ogród, altana, grill,
  • kompleksowa organizacja wesel.

Dlaczego warto postawić na nasz hotel

Chociaż  wesela można w skrajnych przypadkach organizować nawet na własną rękę w remizach strażackich, to jednak jeśli chcemy wydać porównywalną liczbę pieniędzy, a przy tym zaoferować sobie oraz gościom najwyższą możliwą jakość, to warto postawić na naszą kompleksową organizację wesel, dzięki czemu będzie możliwe uzyskanie rabatu przez połączenie usług gastronomicznych z hotelowymi i wynajęciem sali. Pokoje wyposażone są kompleksowo, a nad każdą imprezą czuwa nasz menedżer oraz kuchnia, serwująca Państwu smaczne i zdrowe jedzenie kuchni europejskiej. Ogromna możliwość personalizacji imprezy oraz odciążenie z jej organizacji to niebywała zaleta naszego hotelu. Dołącz do setek zadowolonych par młodych i wybierz nasz hotel na miejsce swojego wesela.

Dodaj komentarz