Jak wybrać stół bankietowy?

Potrzebujesz stołu bankietowego? Prowadzisz bar lub restaurację samoobsługową? Może jesteś właścicielem hotelu i oferujesz swoim gościom spożycie posiłków na miejscu? A może po prostu uznałeś, że do prowadzenia twojego biznesu potrzebujesz dobrej jakości stołu bankietowego. Nie jest to istotne, ważne, że wiesz czego szukasz. Ale czy na pewno?

Jaki powinien być stół bankietowy?

Stół bankietowy musi spełniać niejedną funkcję, a wszystkie są równie ważne. Po pierwsze, musi być odpowiedniej wielkości. Powinien mieć takie wymiary, aby korzystanie z niego nie było utrudnione, żeby goście nie musieli za daleko sięgać rękoma, by dostać to, czego chcą. stół nie może być też zbyt mały, ponieważ musi pomieścić wszystko, co chcemy, aby na nim się znalazło. A jeśli stół taki ma stanąć na imprezie czy w hotelu, sytuacja wymaga, by był on rzeczywiście bardzo przestronny. Warto też zwrócić uwagę na stabilność mebla, aby był bezpieczny w użytkowaniu. Przy wyborze stołu bankietowego ważna jest też budowa blatu – jaka jest wanna lodowa, czy obejmuje ona cały blat czy tylko część itp. Pozornie błahy temat, wygląd zewnętrzny stołu, okazuje się być również niezwykle znaczącym. Stół będzie miał przecież kontakt z klientem i nierzadko może wpłynąć na decyzje kupującego. Dlatego warto chwilę pomyśleć nad kolorystyką kupowanego produktu oraz nad ogólnym wyglądem stołu. Nasza podpowiedź dla niezdecydowanych, to branie pod uwagę wystroju wnętrza, w którym mebel ma stanąć.

Z lodem czy bez lodu?

Nie da się ukryć, że klienci lubią chłodne napoje, które piją chętniej, szczególnie w ciepłe dni lub gdy się zmęczą – choćby tańcem na imprezie. Widok napojów chłodzonych w wannie pełnej lodu na stole bankietowym przynosi orzeźwienie i pragnienie skosztowania zimnego drinka. Produkty wyglądają na świeższe – i rzeczywiście takie są, ponieważ w zimnie dłużej zachowują świeżość. Same plusy! A więc – lepiej z lodem!

Dla kogo stoły bankietowe Olsen & Berg?

Dla każdego! Sprawdzą się idealnie na wszelkiego rodzaju przyjęciach z cateringiem, zarówno we wnętrzu jak i w ogródku. Są świetnym wyborem dla hoteli, klubów muzycznych czy restauracji. W ciepłych miesiącach pozwalają otworzyć punkt sezonowy. Stoły bankietowe z wannami lodowymi świetnie sprawdzą się w kawiarniach, pozwalając na sprzedaż orzeźwiających lemoniad i innych napojów, których klienci szukają w upalne dni. Polecamy je także do sklepowych stoisk z mięsem i owocami morza. Stoły bankietowe Olsen & Berg to najpewniejsza gwarancja naturalnej świeżości! Sprawdź na https://olsenberg.pl/

Dodaj komentarz