Nowe osoby poszukiwane do pracy w Policji

Do pracy w Policji ciągle poszukiwane są nowe osoby. Praca ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Trzeba jednak pamiętać, że rekrutacja do Policji może okazać się nie lada wyzwaniem. Obejmuje ona między innymi testy do Policji, które nazywa się również, jako multiselect. 

Multiselect Policja to testy psychologiczne i prawne. Dlatego też, warto się do multiselekt odpowiednio przygotować. Ocena psychologiczna zazwyczaj składa się z dwóch części: pisemnego testu osobowości i oceny przez psychologa lub psychiatrę. Celem tych testów jest ocena, czy poradzisz sobie ze stresem związanym z pracą i upewnienie się, że traktujesz ludzi sprawiedliwie jak policjanta.

Badanie lekarskie

Celem badania lekarskiego jest upewnienie się, że jesteś wystarczająco zdrowy, aby wykonywać obowiązki policjanta. Zazwyczaj obejmuje testy wzroku, słuchu, ciśnienia krwi i innych aspektów zdrowia. Na tym etapie często występuje test narkotykowy, chociaż może być podany osobno. Test pisemny jest czasowy; zazwyczaj będziesz miał od jednej do trzech godzin na jego ukończenie. Jest od 100 do 200 pytań. Punktacja może być oparta na odsetku poprawnych odpowiedzi lub zaliczeniu/niepowodzeniu. Wiele posterunków policji wymaga wyniku 70%, aby przejść do następnego etapu procesu rekrutacji, chociaż wyższy wynik może pomóc Wyróżnić się na tle innych kandydatów. W zależności od konkretnego egzaminu, do którego przystępujesz, możesz napotkać niektóre lub wszystkie z poniższych sekcji testu. Należy pamiętać, że nazwa każdego komponentu różni się nieznacznie w zależności od firmy testującej.

Podsumowanie informacji

Każdy departament policji ma swoje własne procedury i wymagania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co jest związane z własnym badaniem wariografem policyjnym, zachęcamy do skontaktowania się z lokalnym wydziałem policji i dowiedzenia się, jaka jest standardowa procedura. Pytania policyjne z wariografem są zadawane w ramach szerszego sprawdzania przeszłości. Nigdy nie są używane w izolacji. Jest całkowicie możliwe, że kandydat może wydawać się kłamać, ale zamiast tego mówi prawdę.

Więcej informacji znajdziesz na: https://www.rekrutacja-do-policji.pl/

Egzaminatorzy wariografu mają doświadczenie w określaniu, kiedy kandydat kłamie lub gdy jest ofiarą własnych reakcji fizjologicznych lub zawiłości samego wariografu. Kiedy mówisz prawdę, jesteś mniej zdenerwowany. Nerwowość zwiększa częstość akcji serca, ciśnienie krwi, pocenie się i przewodność skóry. Im bardziej nerwowo odpowiadasz na konkretne pytania zamiast na inne pytania, tym bardziej prawdopodobne jest, że kłamiesz. Trzeba jednak pamiętać, że badanie takie jest przeprowadzane wyłącznie na określone stanowiska w Policji, a nie odnośnie wszystkich kandydatów.

Dodaj komentarz