Blacha płaska Pruszyński – Trwałe i odporne pokrycia dachowe

Blacha płaska Pruszyński, jest rodzajem pokrycia dachowego, pod którym zwykle rozumiemy, warstwę zewnętrzną dachu, jaka narażona jest na działanie warunków atmosferycznych. Współcześnie, pokrycia dachowe, wykonuje się z różnego typu materiałów, które najczęściej dzieli się z tego względu na dwie grupy: pokrycia naturalne oraz sztuczne.

Blacha płaska Pruszyński – pokrycia dostosowane do twoich potrzeb. 

Firma Pruszyński, jest jednym z największych producentów stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych. Swoją wysoką pozycję na rynku, firma zdobyła dzięki dostosowywaniu swojej oferty do obecnych wymagań rynku oraz szerokiemu asortymentowi swoich produktów.

Blacha dachowa, jest rodzajem pokrycia, które zwykle wykonuje się z miedzi lub stali ocynkowanej. Powleka się ją niekiedy różnego rodzaju tworzywami sztucznymi, aby wzmocnić jej odporność na oddziaływanie warunków zewnętrznych. W tej roli dobrze sprawdzają się poliestry. Arkusze dachowe Pruszyński, to oferta dostosowana do wybranego przez nas rodzaju pokrycia dachowego, stąd blacha płaska Pruszyński, może okazać się dla nas wyborem trafionym w 100 %.

Blacha płaska Pruszyński – do jakiego rodzaju dachów może zostać wykorzystana? 

Jeśli twój dach ma być dwuspadowy, to blacha płaska Pruszyński, będzie w tej sytuacji dla ciebie doskonałym rozwiązaniem. Choć jest ona na tyle uniwersalnym produktem, że dekarze, potrafią ją wykorzystać jako pokrycie, również w sytuacji, gdy kształt dachu ma ostatecznie osiągnąć innych kształt, to do układania dachów dwuspadowych jest ona dość często wykorzystywanym rodzajem pokrycia. 

W ofercie firmy Pruszyński, na szczególną uwagę zasługuje blachodachówka płaska modułowa (panelowa). To jedna z zupełnie nowych pozycji, która swoim kształtem doskonale może się wpisać w nowoczesną lub przemysłową zabudowę. Jej ogromnym atutem jest łatwość i prostota montażu, która tym samym może pozwolić nam na dużą oszczędność czasu. Jednomodułowe panele blacho dachówki płaskiej, sprawiają, że gdy naszym zadaniem jest położenie dachu, kolejnym zyskiem przy jej zastosowaniu, okazuje się ograniczenie ilość odpadów do koniecznego minimum.

Dodaj komentarz